Back to top

Oblíbené vyhledávání

Krom Oblíbených prodejců si můžete přidat i Oblíbené vyhledávání, abyste nepropásli žádnou novou nabídku na předmět, který byste si rádi koupili. Pokud si například chcete koupit běžky a už víte, jaké byste chtěli, není nic jednoduššího než si nastavit potřebný výraz a filtr a o každé nové nabídce splňující vaše kritéria budete informováni. Uložit si můžete až 20 oblíbených hledání ("výrazů") a nechat si posílat novinky e-mailem.

Jak přidám hledaný výraz do Oblíbeného vyhledávání?

Jakmile dáte vyhledat zadaný výraz, objeví se nad výpisem nabídek obrázek srdíčka s textem „přidat do oblíbeného vyhledávání". Uložit si můžete nejen hledaný výraz, ale i zpřesněný výsledek s parametry nabídek (filtrem), jako jsou: "aukce/Kup teď", "nové/použité", "lokalita", "do vzdálenosti"  (tj. kolik kilometrů od vás v okolí, abyste to případně neměli daleko pro vyzvednutí), "cena od/do", "kategorie" či "vystaveno před/končící za".

Vyhledání konkrétního výrazu napříč kategoriemi a přidání do Oblíbeného vyhledávání:

 

Kde najdu uložená Oblíbená vyhledávání?

V záložce "Moje Aukro > Moje nákupy > Oblíbené" – najdete podzáložku "Vyhledávání". Celkem 20 z takto uložených výrazů si můžete nechat posílat na e-mail. Upozornění na nové nabídky z Oblíbeného vyhledávání Vám přijdou v jednom e-mailu společně s Oblíbenými prodejci.

Můžu si nechat posílat výsledky Oblíbeného vyhledávání na e-mail?

Ano, posílat budeme až dvacet výrazů z uloženého Oblíbeného vyhledávání. Spravovat vyhledávání můžete v Moje Aukro > Můj účet > Nastavení – Oznámení. Pokud je chcete přidat nebo odebrat z e-mailových notifikací, použijte příslušný checkbox, který najdete na stránce.

 

Co přesně e-mail s Oblíbeným vyhledávání obsahuje?

Pošleme Vám vždy novinky za uplynulých 24 hodin od Oblíbených prodejců a z Oblíbeného vyhledávání. V e-mailu najdete počet nových nabídek, které odpovídají danému prodejci nebo hledanému výrazu. Po prokliku se dostanete rovnou na nabídky prodejce nebo výpis nabídek na Aukru, které odpovídají danému Oblíbenému vyhledávání.