Back to top

Co je Aukro?

Jsme největší české on-line tržiště, kde koupíte nebo prodáte, co zrovna potřebujete. Už 15 let jsme místem, kde se schází největší česká online komunita více než 4 milionů registrovaných fanoušků a zákazníků. A stále je to na Aukru baví!

Proč právě Aukro?

Kupující si mohou vybrat nové originální zboží nebo poklady z druhé ruky a nakoupit hned za pevnou cenu nebo zkusit vydražit v aukci za tu nejvýhodnější. Nebo patříte mezi fajnšmekry a hledáte originální kousky třeba do své sbírky? I ty na Aukru najdete. O váš spokojený zážitek se postará zkušený a spolehlivý zákaznický servis, na který se můžete kdykoliv obrátit.

Náš trh je otevřený všem prodejcům – ať už potřebujete prodat starou LP desku nebo kamion žvýkaček, na Aukru vás rádi uvidíme. Naši zákazníci dokážou nakoupit až 600 položek každou hodinu. I proto je Aukro správnou alternativou k vlastnímu e-shopu, kterou už teď využívají desítky tisíc profesionálních prodejců.

Od roku 2016 je Aukro v českých rukou se sídlem ve Zlíně. Jsme otevření nápadům a návrhům všech našich zákazníků. Díky nim je Aukro místem, kde se otevřeně a férově obchoduje, diskutuje a inspiruje.