Back to top

Proč a jak se registrovat na Aukru?

Vzhledem k omezeným možnostem využívat Aukro bez registrace, dopuručujeme všem uživatelům se registrovat. Registrace má velké množství výhod. Pokud se například chcete účastnit aukcí, chcete mít přístup k seznamu zakoupeného zboží, chcete si přidávat vybrané nabídky do sledovaných, chcete si uložit své oblíbené hledání, prostě chcete využívat všechny funkce Aukra, doporučujeme uživatelský účet zaregistrovat. Je to zcela zdarma, je to raz-dva a k ničemu vás to nezavazuje

Ja na to?

screenshot registračního formuláře Aukro.cz

  • V případě soukromého účtu je popis registrace dále níže v textu. V případě, že chcete založit podnikatelský účet, klikněte na stránce pro registraci na link "podnikatelský účet". Pro nápovědu k registraci podnikatelského účtu klikněte zde. Rozdíl mezi soukromým a podnikatelským účetem a který si založit, je popsán v nápovědě zde.
  • Do registračního formuláře zadejte Váš e-mail a heslo a klikněte na tlačítko "Vytvořit účet" nebo můžete také využít možnosti pokračovat přes Facebook (pokud máte FB účet registrovaný na emailovou adresu, která není na Aukru registrovaná). 
  • Poté doplníte ještě pár svých kontaktních údajů (jejich seznam najdete případně v nápovědě zde) a následně Vám zašleme e-mail, kterým registraci dokončíte.
  • Přihlaste se do své e-mailové schránky.  Budete zde mít zprávu s předmětem: Děkujeme, že jste zvolili Aukro. Registraci dokončíte přihlášením do svého Aukro účtu po kliknutí na tlačítko "Potvrdit registraci", které je součástí daného emailu. 
  • Registraci je třeba potvrdit do 24 hodin, jinak se registrace zruší a budete muset začít od začátku.
  • Některé problémy řešené s registrací jsou na stránce nápovědy zde.
  • V případě, že byste na Aukru chtěli prodávat, instrukce najdete zde.