Back to top

Odkazy na webové stránky

Umístění adres webových stránek v popisu aukce je povoleno pod podmínkou, že materiály dostupné na cílových stránkách slouží výhradně k rozšíření informací o prodávaném předmětu.

Není povoleno umístění adres webových stránek, které:

  • jsou provozovány pro obchodování (nákup a prodej), především pak internetové obchody a jiné obchodní platformy,
  • bezprostředně nesouvisejí se zbožím prodávaným v dané aukci (výjimky: prodej domén, internetových služeb a reklamních ploch na webových stránkách).

Dále není povolené vkládat webové adresy na sociální sítě jako je Facebook, Instragram a podobné.

Je možné vkládat odkazy na všechny webové stránky služby Aukro.cz. Výjimku tvoří stránky "Informace od prodejce", aukce (a výpisy aukcí) a karty komentářů, které patří jiným uživatelům (náleží jiným účtům). Odkazy na vlastní (náležející danému účtu) aukce, výpisy aukcí, karty komentářů a stránku "Informace od prodejce" jsou povoleny.

Výše uvedená pravidla platí pro všechny formy vkládání adres webových stránek: text, aktivní odkazy/linky i grafické elementy (v obrázku předmětů).

Nabídka, která porušuje výše uvedená pravidla, může být odstraněna. Pokud se porušování těchto pravidel opakuje, může být účet Prodejce odstaven.

Pokud máte pochybnosti, zda je umístění odkazu na danou webovou stránku povoleno, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře.