Back to top

První přihlášení na novém Aukru

V srpnu 2017 jsme spustili nový web. Účty jsme převedli, ale při prvním přihlášení je nutné ověřit, že se k účtu přihlašuje jeho právoplatný majitel.

Jak to ověříme? Nastavte si prosím heslo pomocí funkcí pro Zapomněli jste heslo?. Jedná se o odpověď na kontrolní otázku "Rodné příjmení matky", kterou jste zadali při registraci účtu nebo SMS zdarma pro změnu hesla, kterou Vám zašleme na telefonní číslo uvedené ve Vašem účtu. Více o tom, jak tato služba funguje, najdete zde.

Nastavit si můžete stejné heslo, které jste využívali, nebo jiné, záleží na Vás. S tímto heslem se pak již přihlásíte a můžete nové Aukro plně využívat.

Malou nápovědou by pro Vás mohlo být, že heslo zvolené při registraci musí obsahovat alespoň jednu číslici, jedno velké a jedno malé písmeno a musí být minimálně 8 místné.

Heslo nemí obsahovat Vaše uživatelské jméno nebo jeho část. A také nesmí obsahovat Vaše jméno nebo příjmení.

 

Může se stát:

1) v účtu nemáte aktuální telefonní číslo, telefonní číslo je zahraniční nebo jste si nastavili pevnou linku, na kterou nemůžeme SMS zaslat - využijte prosím možnost "Zodpovíte kontrolní otázku".

2) nevyplnili jste v účtu odpověď na kontrolní otázku a nemůžete využít ani SMS kód - nastavte si prosím odpověď na kontrolní otázku

3) platí bod 1 a nemáte přístup k e-mailové adrese zadané v účtu, abyste mohli nastavit heslo pomocí kontrolní otázky - napište nám

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na aukro.cz/kontakt a v pracovní dny od 9 do 18 hodin také na 573 77 55 77.