Back to top

Nepamatuji si heslo, co mám dělat?

Při zadávání údajů pro přihlášení je nutné věnovat pozornost záměně písmen a číslic (O za 0 nebo l za 1), systém rozlišuje i velká a malá písmena.

Malou nápovědou by pro Vás mohlo být, že heslo zvolené při registraci musí obsahovat alespoň jednu číslici, jedno velké a jedno malé písmeno a musí být minimálně 8 místné.

Pokud jste heslo skutečně zapomněli, využijte služby zapomněli jste heslo?. Odkaz na tuto službu naleznete na stránce pro přihlášení.

Při využití této služby uvedete svou emailovou adresu, pod kterou je Váš účet na Aukru vedený nebo uživatelské jméno.

V dalším kroku zvolíte způsob, jak si heslo připomenout. Můžete zvolit:

  1. odeslání ověřovacího kódu prostřednictvím SMS

        Po zvolení této možnosti Vám odešleme SMS zprávu na telefonní číslo, které máte uvedené v nastavení svého Aukro účtu. Telefonní číslo není možné měnit.  Po zadání kódu se Vám zobrazí formulář pro vytvoření nového hesla.

  1. vyplněním odpovědi na kontrolní otázku

Po zvolení této možnosti zadáte do formuláře odpověď na kontrolní otázku: Rodné příjmení matky. Odpověď na tuto otázku jste zadával/a při registraci.

Zadání tohoto údaje je Vám signalizováno potvrzujícím symbolem , který značí pouze vyplnění dat do formuláře. Neoznačuje správnost vyplněného údaje.

Pro odeslání těchto údajů k ověření, pokračujte tlačítkem Pokračovat. Na Vaši emailovou adresu bude odeslána zpráva s odkazem. Na něj kliknete a zobrazí se Vám formulář pro vytvoření nového hesla.

Pokud se Vám stále nedaří přihlásit, kontaktujte nás telefonicky 573 77 55 77 (v pracovní dny od 9-18 hodin) nebo písemně.