Back to top

Jak přidat více obrázků do nabídky zdarma?

Během vytváření nabídky můžete do prodejního formuláře nahrát až 8 fotografií z Vašeho PC. První obrázek je vždy zdarma, každý další bude zpoplatněn částkou 0, 30 Kč (viz Ceník).

Aukro momentálně nabízí tyto možnosti, kdy se za nahrané obrázky neplatí:

  • při vytváření nabídky použít nový edtior
  • vystavení aukční nabídky od 1 Kč (více zde)
  • prvních 20 položek vystavených v každém měsíci máte včetně fotografií zdarma (více informací zde).

Pokud chcete nahrát do nabídky více fotografií, nebo nechcete za obrázky platit, můžete je vložit také přímo do popisu nabídky. Tímto způsobem můžete ale nahrát pouze fotografie uložené na webu.

Jak postupovat?

1. fotografie uložte na webu - doporučujeme některé z těchto internetových úložišť:  Zonerama (česká online fotogalerie), Google Drive (součást služeb Googlu), Postimage (vhodné pro soubory obrázků). Můžete použít jakékoliv jiné úložiště, jenom se ujistěte, že úložiště nemění adresy obrázků (některé úložiště po čase adresy automaticky mění jako ochranu proti neoprávněnému kopírování obrázků).

2. v prodejním formuláři v textovém editoru zadejte adresu fotografií - v části 4. Popis nabídky, klikněte na ikonu pro vložení fotografie a vložte adresu z webu. Ujistěte se, že zadáváte pouze adresu fotografie, ne adresu stránek, kde je fotografie uložená (adresa končí příponou .jpg a po jejím vložení do adresního řádku se zobrazí pouze fotografie).

Při zadání adresy můžete zvolit také zarovnání obrázku v textu.

3. pro přidání obrázku k popisu v html editoru musíte použít tag   <img src="odkaz_na_obrázek">

Na místo odkaz_na_obrázek vložte plnou adresu obrázku (včetně "https://" na začátku). Získáte ji kliknutím na obrázek pravým tlačítkem a zvolením "Vlastnosti". Vedle URL adresy najdete plnou adresu obrázku - umístěte ji na místo "odkaz_na_obrázek".

Pokud chcete přidat další obrázky, můžete je oddělit pomocí tagů  <br>  - potom bude každý z nich na novém řádku.

Příklad:

do html editoru vložíte:

<img src="https://www.zonerama.com/testAkO/Album/4327098">

dostanete:

Tímto způsobem můžete nahrát neomezený počet fotografií zcela zdarma.