Back to top

Jak prodat?

Průvodce prodejem, vystavením nabídek a propagací.

Bankovní účty

Své platební údaje ve formě čísla bankovného účtu, můžete spravovat v nástroji v Moje Aukro > Můj prodej > Nastavení prodeje > Bankovní účty. Údaje můžete využívat přímo v prodejním formuláři pro své nabídky a budou zobrazeny i kupujícím.

Zde své účty můžete spravovat, tedy přidat nový bankovní účet pomocí oranžového tlačítka, následně můžete čísla upravovat a mazat.

Pokud uložené číslo bankovního účtu máte ve svých nabídkách a přes jeho editaci jej upravíte, propíše se nové číslo do všech nabídek, kde bylo to původní. Tímto způsobem si můžete čísla účtů hromadně v nabídkách měnit.

Bezpečná Aukro platba a bankovní účet

Pokud nemáte Bezpečnou Aukro platbu aktivní a máte o ni zájem, napište nám přes kontaktní formulář.

Pokud máte aktivní Bezpečnou Aukro platbu, zadání čísla bankovního účtu je podmínkou pro její používání. V záložce Bankovní účty

klikněte na "Přidat nový bankovní účet" (pokud žádný nemáte uloženy) nebo u již vloženého klikněte na "Upravit" a v otevřeném okně zaklikněte volbu "Použít pro Bezpečnou Aukro platbu".

V celkovém přehledu vašich bankovních účtů se vám pak zobrazí sloupeček "Bezpečná Aukro platba", kde budete mít označeno, že je účet pro platbu zvolen. Takto zadané číslo účtu nejde smazat. Můžete jej editovat, případně pro Bezpečnou Aukro platbu zvolit jiné číslo účtu. Vždy ale některé musí být nastaveno.

Více o Bezpečné Aukro platbě najdete v tomto článku.

 

 

Kategorie: