Back to top

Oblíbení prodejci

Funkce Oblíbených prodejců vám umožní přidat si prodejce, jehož nabídky vás zajímají, do svého Aukro účtu a denně jste tak informováni o nově vystavených položkách.

Přidání mezi Oblíbené prodejce

1. V detailu nabídky kliknete na funkci Do oblíbených prodejců. Tímto krokem se vám u prodejce objeví červené srdce a zároveň se vedle ikon Košíku a Sledovaných nabídek zobrazí nová ikona pro Oblíbené prodejce s číslem značícím počet přidaných prodejců.

2. Z karty uživatele, kde kliknete na odkaz Do oblíbených prodejců.

3. Kliknutím na odkaz, který si mohou vytvořit přímo prodejci a přidat si jej do popisu nabídky či do záložky Informace od prodejce.

Odebrání Oblíbených prodejců

1. Přímo z nabídky nebo karty uživatele přes odkaz Odebrat z oblíbených prodejců.

2. V Aukro účtu v záložce Moje nákupy - Oblíbené - Prodejci. Zde je možné odebírat prodejce jak jednotlivě, tak hromadně.

Správa Oblíbených prodejců

V Aukro účtu v záložce Moje nákupy - Oblíbené - Prodejci. Přes odkaz Zobrazit se Vám zobrazí nově vystavené nabídky za předchozí den. Přes odkaz Zobrazit všechny se Vám ukáže kompletní výpis nabídek.

Informování o nabídkách Oblíbených prodejců

V rámci této funkce vám bude chodit email, jehož obsahem jsou informace, kolik nabídek vystavili vaši oblíbení prodejci v předchozím dni. Za uživatelským jménem je číslo, které značí počet nově vystavených nabídek a kliknutím na něj, jste na tyto nabídky přesměrování. Stejné nabídky se Vám pak ukáží i po kliknutí na odkaz Zobrazit v Moje nákupy - Oblíbené - Prodejci.

Jestliže nechcete být informování emailem o nových nabídkách, jednoduše tento email zrušíte v Můj účet - Nastavení - Oznámení, kde odškrtnete možnost Nové nabídky oblíbených prodejců.

Pro prodejce

Máte možnost si do popisu své nabídky, případně do záložky Informace od prodejce uložit odkaz, pomocí kterého si vás kupující přidají mezi své Oblíbené. Link si vygenerujete v Aukro účtu v záložce Moje nákupy - Oblíbené - Prodejci. Zde kliknete na Link pro přidání mezi oblíbené. Zobrazí se vám odkaz a stisknutním kláves Ctrl+C si jej uložíte a poté vložíte kam budete potřebovat.