Back to top

Platby přes PayU

UPOZORNĚNÍ! 

Dne 1.2.2021 došlo k ukončení služby PayU na Aukru. To znamená, že již není možné při úhradě za zboží využívat tento typ platby.

Jak ukončení služby proběhlo?

Dne 1.2.2021 jsme vypli službu PayU. Kupující tak již nemohou zvolit tuto platební metodu při výběru platby a prodejci nemohou vystavovat nabídku s možností platby přes PayU.

U běžících nebo plánovaných nabídek jsme automaticky přenastavili službu PayU na běžný bankovní převod. A to včetně ceníků přepravy.

Uživatelům, kteří mají český bankovní účet a nevyužívají Manažera prodeje nebo webAPI, jsme automaticky aktivovali Bezpečnou Aukro platbu, kterou jsme zároveň nastavili i v běžících či plánovaných nabídkách, včetně ceníků přepravy.

V Moje Aukro je stále možné používat všechny stránky pro PayU. Pouze záložka Zůstatek a výběr prostředků slouží jen k zobrazení bez možnosti provádět změny a manuální výběry.

Co když jsem měl na PayU zůstatek?

Pokud jste měli po 1. 2. 2021 nevyplacené prostředky na PayU účtě, byly Vám zdarma automaticky převedeny na Váš bankovní účet přiřazený k PayU.

Nastavení a aktuální zůstatek můžete ověřit v záložce PayU: Zůstatek a výběr prostředků.

Co mohu nabídnout kupujícím místo PayU?

Připravili jsme pro Vás Bezpečnou Aukro platbu s vyšším stupněm ochrany prodávajících i kupujících. O výhodách této služby se můžete dočíst zde.

There is currently no content classified with this term.