Back to top

Proč je Aukro bezpečné?

Na bezpečné obchodování klademe velký důraz. Proto jsme vytvořili celou řadu funkcí a služeb, díky kterým můžete na Aukru bez obav nakupovat a prodávat.

Bezpečná Aukro platbalogo Bezpečná Aukro platba

Nabídky označené jako "Bezpečná Aukro platba" jsou jedinečné v tom, že zajišťují kupujícím bezpečný nákup. Peníze za zboží obdrží prodejce až ve chvíli, kdy potvrdíte, že zboží v pořádku a dle popisu v nabíce dorazilo na Vaši adresu. Do té doby jsou Vaše peníze v bezpečí na úschovním Aukro účtu.

Systém komentářů a hodnocení prodeje

Po dokončení transakce si uživatelé vzájemně udělují komentáře. Počet a typ komentářů pak ukazují na spolehlivost uživatele. Kupující mohou dále ohodnotit prodej, kde pomocí hvězdiček vyjádří svůj názor na shodu zboží s popisem nabídky, kontakt s prodejcem, rychlost vyřízení objednávky a odpovídající náklady na dopravu.

Ověření účtu pro prodej

Aby mohl uživatel nabízet zboží na Aukru s možností přijímat platby předem nebo posílat zboží formou dobírky, musí nejprve projít ověřením účtu

Aukro+

Aukrem garantovaní prodejci zařazení v programu Aukro+ zaručují 100% servis a kvalitní nabídku. Jedná se o zkušené a osvědčené prodejce, kteří procházejí důslednou kontrolou zaměřenou na dodržování pravidel Aukra a poskytování zákaznické péče pro kupující. Tito prodejci jsou označeni ikonou .

Program ochrany kupujících

Pokud se i přes veškerá opatření setkáte s nákupem, který neproběhne v pořádku, můžete využít program Ochrana kupujících a získat finanční náhradu škody až do výše 50% zaplacené částky včetně poštovného, maximálně však 10.000,- Kč.