Back to top

Proč je Aukro bezpečné?

Na bezpečné obchodování klademe velký důraz. Proto jsme vytvořili celou řadu funkcí a služeb, díky kterým můžete na Aukru bez obav nakupovat a prodávat.

Systém komentářů a hodnocení prodeje

Po dokončení transakce si uživatelé vzájemně udělují komentáře. Počet a typ komentářů pak ukazují na spolehlivost uživatele. Kupující mohou dále ohodnotit prodej, kde pomocí hvězdiček vyjádří svůj názor na shodu zboží s popisem nabídky, kontakt s prodejcem, rychlost vyřízení objednávky a odpovídající náklady na dopravu.

Ověření účtu pro prodej

Aby mohl uživatel nabízet zboží na Aukru s možností přijímat platby předem nebo posílat zboží formou dobírky, musí nejprve projít ověřením účtu

Platby přes PayU

Při platbě za zboží doporučujeme použít platby platby přes PayU, které jsou bezpečné, rychlé, jednoduché a zdarma. Platby probíhají přes náš systém, a proto máme o každé transakci záznam.

Aukro+

Aukrem garantovaní prodejci zařazení v programu Aukro+ zaručují 100% servis a kvalitní nabídku. Jedná se o zkušené a osvědčené prodejce, kteří procházejí důslednou kontrolou zaměřenou na dodržování pravidel Aukra a poskytování zákaznické péče pro kupující. Tito prodejci jsou označeni ikonou .
 

Program ochrany kupujících

Pokud se i přes veškerá opatření setkáte s nákupem, který neproběhne v pořádku, můžete využít program Ochrana kupujících a získat finanční náhradu škody až do výše 50% zaplacené částky včetně poštovného, maximálně však 10.000,- Kč.