Back to top

Jak mohu vyrovnat svůj účet na Aukru?

Všechny potřebné údaje k úhradě Aukro poplatků najdete v Moje Aukro › Můj účet › Vyúčtování: Aktuální zůstatek a platba. Najdete zde aktuální dlužnou částku k dnešnímu dni.

Pokud si chcete nějakou částku předplatit, můžete v políčku Chci zaplatit změnit a vepsat jinou částku. Poté pokračujete kliknutím na tlačítko "Přejít k platbě" a na zobrazené stránce najdete podklady pro provedení platby.

Platbu můžete provést Běžným bankovním převodem na bankovní účet Aukra, QR platbou nebo Rychlou online platbou.

Běžný bankovní převod:
 
  • Platba bankovním převodem na bankovní účet Aukra - v Moje Aukro najdete všechny potřebné informace pro zadání bankovního převodu. Nezapomeňte uvést variabilní symbol, jinak se platba nepřipíše k vašemu uživatelskému účtu a bude třeba nás kontaktovat.

Peněžní převod na bankovní účet Aukra a připsání platby k uživatelskému účtu může trvat až 5 dnů, běžně je to ale 1-2 dny.

U platby je nezbytné uvést správný variabilní symbol (VS = vaše identifikační číslo v platformě Aukra) a společně se všemi dalšími informace k provedení platby je najdete v Moje Aukro › Můj účet › Vyúčtování: Aktuální zůstatek a platba a následně kliknutím na "Přejít k platbě".

Rychlá online platba:

Platba kartou - minimální úhrada kartou je 3 Kč

Online platbu připíšeme hned po potvrzení od vaší banky, že je platba provedená (standardně do 60 minut). Platbu je nezbytné zahájit kliknutím na dané tlačítko přímo v Moje Aukro, kde dojde k automatickému načtení údajů pro přiřazení platby ke správnému uživatelskému účtu. 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! Aukro neakceptuje platby v hotovosti. Peníze zaslané jiným způsobem, než je uveden výše (např. dopisem, poštovní poukázkou typu C), nebudou na uživatelský účet připsány. Takovéto zásilky budou uloženy v sídle firmy, kde bude možné si je osobně po předložení OP vyzvednout.

Nenašli jste odpověď v Nápovědě, můžete nás kontaktovat písemně.

Související témata:
Ceník služeb
Kde najdu podrobný rozpis naúčtovaných poplatků
Jak často je třeba provádět platby?
Daňové doklady a faktury
Zaplatil jsem, ale platba se nepřipsala