Back to top

Co zjistíte z daňového dokladu?

V daňovém dokladu najdete souhrnnou částku za naúčtované poplatky a příchozí platby na účtu uživatele za kalendářní měsíc. Sumář naúčtovaných poplatků za jednotlivé kategorie i přijaté platby najdete v Moje Aukro - Můj účet - Vyúčtování - Historie . V Historii vyúčtování je k dispozici také detailní přehled všech naúčtovaných poplatků a plateb na vašem uživatelském účtu.

1. Datum splatnosti - do tohoto data je nutné, aby byla na částka na Aukro účtu již připsána. V opačném případě se vystavujete riziku blokace účtu pro prodej.

2. Variabilní symbol - při platbě jej nezapomeňte uvést, jelikož pouze dle něj dojde k automatickému přiřazení k vašemu Aukro účtu.

3. Částka k úhradě - důležité je uhradit vždy tuto souhrnnou částku, která zohledňuje i případné nedoplatky z předchozích faktur.

Co zjistíte z dokladu na částku zaslanou na účet předem?

Nově bude na každou platbu, zaslanou předem, vystaven doklad.  Najdete v něm částku, kterou jste si svůj účet předplatili a ve spodní části dokladu je pak uvedena informace, že částka k úhradě je 0 Kč. Nejedná se tedy o doklad vyzývající k úhradě. Částku prosím neplaťte. Doklad Vás pouze informuje o tom, že jsme vaši platbu v pořádku přijali a můžete ji vyčerpat za naše služby.