Back to top

Co je Bezpečná Aukro platba?

Co je Bezpečná Aukro Platba? Aukro Garance vrácení peněz

Bezpečná Aukro platba je rozšířenou garancí bezpečného nákupu. Peníze za zboží obdrží prodejce ve chvíli, kdy kupující potvrdí, že zboží dorazilo a je v pořádku.*

 

Bezpečnou Aukro platbu jsme vytvořili, abychom pozvedli zabezpečení Vašich obchodů na úplně novou úroveň.

 

Bezpečná Aukro platba je nástroj, jak se mohou chránit kupující před vykutálenými prodejci, kteří pošlou jiné zboží, nebo jen dopředu vezmou peníze a pak se po nich slehne zem. Díky této platební metodě je pro Vás vše jednodušší. Nepotřebujete žádat o platební instrukce, čekat až se prodejce odhodlá zboží jednoho dne poslat, stejně tak se dohadovat o vrácení peněz pokud není něco v pořádku. Peníze odesíláme prodejci ve chvíli, kdy je vše zcela v pořádku a v tom je Aukro zcela unikátní.

 

Naopak pro prodejce je to možnost ochránit se před takovými kupujícími, kteří jen chtějí vytvořit fiktivní objednávku, nebo nemají v plánu si zboží vyzvednout a tak prodejce přichází o svůj čas a peníze vynaložené za dopravu. Tím, že nabídnete tuto platební metodu, jasně kupujícímu ukazujete, že jste seriózní prodejce a že se nemusí bát s Vámi obchodovat. Zároveň pro Vás dojde ke zrychlení celého procesu, protože kupující Vám již nemusí vypisovat spoustu dotazů na informace typu kam poslat peníze nebo jak zaplatit.

 

* Pokud zboží nebylo doručeno do původní doby doručení uvedené při prodeji, je nutné tuto skutečnost nejpozději do 3 kalendářních dnů předepsaným způsobem oznámit Aukru (postup viz bod 5). Jinak je po tomto termínu zboží automaticky považováno za v pořádku doručené a platba uvolněna prodejci.