Změna Obchodních podmínek a systému komentářů
11.01.2017 17:17

Změna Obchodních podmínek a systému komentářů

Vážení zákazníci,

po dlouhé době připravujeme úpravy v systému komentářů. Aukro je díky propracovaným pravidlům hodnocení uživatelů a komentářů bezpečným místem pro nákup i prodej. Vždy předem víte, s kým máte tu čest obchodovat. Aby byl systém srozumitelný i pro nováčky na Aukru, rozhodli jsme se pro pár změn. Ty by měly přispět k většímu zjednodušení a zpřehlednění.

Jak se změní systém komentářů?

-       Komentář bude moci nově udělovat pouze kupující prodávajícím. Reagujeme tak na zvýšený počet profesionálních prodejců, kteří systém komentářů nepoužívají.
-       Komentáře budou buď pozitivní, nebo negativní, jak jste zvyklí třeba z Facebooku, Youtube a dalších sociálních sítí. Neutrální komentáře, které tímto krokem zrušíme, navíc nemají pro ostatní uživatele žádnou informativní hodnotu o spokojenosti s obchodem.
-       Hodnocení prodejce pomocí hvězdiček bude součástí komentáře a nebude anonymní. Pomůžeme tím prodejcům zlepšovat jejich servis, když budou vědět, ke kterému obchodu se hodnocení vztahuje.

První dvě úpravy chceme zavést do konce ledna a poslední avizovaná novinka bude následovat. O všech úpravách se včas dozvíte zde na Novinkách.

Pravidla pro hodnocení a komentáře na Aukru považujeme za důležitou součást a předpoklad pro bezpečné a férové obchodování. Proto budeme tyto úpravy pečlivě sledovat a vyhodnocovat. Budeme rádi, když se zapojíte i vy, naši zákazníci. Vaše komentáře a připomínky nám neváhejte poslat přes kontaktní formulář nebo je s námi sdílejte na sociálních sítích.

Změna OP

Zároveň při následné změně Obchodních podmínek bude v článku 2.1.1 přímo specifikován stát, jakožto instituce, které je obchodování na Aukru dostupné.

Přejeme úspěšné obchodování.

Vaše Aukro
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

aktualizace k 25.1 - změna v systému komentářů nyní proběhla. Více zde